Inne, Książka

Konkurs: #panifuria. Wygraj koszulkę i egzemplarz „Pani Furii” Grażyny Plebanek

28 sierpnia 2016

Drogie Czytelniczki i Czytelnicy bloga! Czas na kolejny konkurs, tym razem jednak skierowany przede wszystkim do kobiet, jako że ściśle wiąże się on z akcją społeczną organizowaną przez wydawnictwo Znak Literanova i autorkę „Pani Furii” Grażynę Plebanek. Teraz i Wy możecie dołączyć do grona kobiet, które nie obawiają się zabierać głosu w ważnych dla nich sprawach! Poniżej kilka bardziej szczegółowych informacji na temat tej inicjatywy i nagród konkursowych. Zapraszam do udziału!

Pani Furia Plebanek konkurs akcja

Akcja i konkurs odbywają się pod hasłem #panifuria i mają na celu zgromadzenie pod tym hashtagiem kobiet, które chcą podzielić się opowieściami o tym, co wywołuje w nich złość, w jakich chwilach ogarnia je niepohamowana furia, jak w przypadku Alii, bohaterki powieści. Jeżeli jeszcze nie słyszałyście o tej książce lub nie miałyście okazji przeczytać mojej recenzji zapraszam tutaj. Mam nadzieję, że uda mi się zachęcić Was do przyłączenia się do tej wyjątkowej akcji i wzięcia udziału w konkursie. Zapewniam, że „Pani Furia” to książka warta uwagi i ważna pod wieloma względami, zwłaszcza z punktu widzenia walki o pozycję kobiety we współczesnym społeczeństwie. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Znak Literanova mam dla Was dwa unikatowe zestawy, w każdym z nich znajdzie się egzemplarz książki i koszulka #panifuria.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste, wystarczy w komentarzu poniżej lub pod informacją o konkursie na Facebooku dokończyć, według własnego uznania, następujące zdanie: Jestem Panią Furią, gdy…

Przy okazji, nie zapomnijcie polubić Cocteau & Co. na Facebooku, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłyście.

Egzemplarz „Pani Furii” i koszulka powędrują do dwóch osób, których odpowiedzi na pytanie konkursowe poruszą mnie najbardziej.

Konkurs trwa do piątku 2 września (do południa). Wyniki ogłoszę w ciągu maksymalnie 2 dni od jego zakończenia.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj: regulamin

Życzę wszystkim powodzenia i zapraszam do udziału!

Zachęcam też do informowania o konkursie Wasze znajome i wszystkie potencjalne zainteresowane.

Pokażmy siłę kobiecej furii i nie bójmy się otwarcie mówić o tym, co nam się nie podoba w otaczającej nas rzeczywistości!

Zdjęcia i wideo pochodzą z materiałów promocyjnych wydawnictwa Znak Literanova.

Może Cię również zainteresować: